TEKLİF İSTE
TR EN

HİZMETLERİMİZ

HAKKIMIZDA

Firmamızın misyonu doğru, hızlı ve kaliteli bir hizmeti size en uygun fiyatlarla sağlamaktır. Bu bağlamda rakiplerimizi geride bırakacak bir oluşum sunabiliriz.   Bütün bunlara ek olarak güleryüzle hizmet ve müşteri memnuniyeti de en önemli değerlerimizdendir. Çalışan ekibimiz sektörel bütün eğitimleri almış olup, firmamızda IATA ,SİVİL HAVACILIK YETKİ BELGESİ,ULUSLAR ARASI KURYE LİSANSI, UTIKA...
DEVAMINI OKU

NEDEN MISSION?

Miison Freight olarak bizi 20 yıldır diğerlerinden farklı kılan özelliklerimiz ile tanışın. Hızlı ve kaliteli hizmetimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımız ile sizlerleyiz.
UZMANLIK
Değişen dünyanın değişen lojistik ihtiyaçları için Dünya çapındaki partnerleriyle birlikte, kendisini yurtiçi ve yurtdışı kendi ofisleri ile güçlendirerek müşterilerine lojistik servis sağlamaktadır
KOLAYLIK - HIZLI ÇÖZÜM
Süreçlerimizi basitleştirerek müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza özel hizmet sunmayı, diğer bir deyişle operasyonel verimliliği taahhüt ediyoruz.
SORUMLULUK
Hedeflerinizde başarıya ulaşmanız için Profesyonel ve güvenilir “inhouse” bir personeliniz gibi çalışıyoruz.
İNOVASYON
Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın beklentilerini en ileri düzeyde teknolojik çözümler ve hizmetlerle karşılamayı taahhüt ediyoruz.
İLETİŞİM
Inkilap Mah. Kucuksu Cad. Yelkenciler Sk No: 14/3 Umraniye Istanbul info@mfi.com.tr
Telefon: +90 216 632 66 88
Copyright © 2016 by Mission Freight