TEKLİF İSTE
TR EN

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamızın misyonu doğru, hızlı ve kaliteli bir hizmeti size en uygun fiyatlarla sağlamaktır. Bu bağlamda rakiplerimizi geride bırakacak bir oluşum sunabiliriz.
 
Bütün bunlara ek olarak güleryüzle hizmet ve müşteri memnuniyeti de en önemli değerlerimizdendir.
Çalışan ekibimiz sektörel bütün eğitimleri almış olup, firmamızda IATA ,SİVİL HAVACILIK YETKİ BELGESİ,ULUSLAR ARASI KURYE LİSANSI, UTIKAD ,TEHLİKELİ MADDELER YÜKLEME SERTİFİKASI VE LOJİSTİK dernek üyelikleri ve gerekli bütün lisanslarla sektörün profösyonel firmalarının arasında bulunmaktadır.

 Hızlı bir gelişim göstererek Türkiye genelinde IATA olarak ISTANBUL, İZMIR VE MERSİN de Avrupa’da ise AMSTERDAM, DUSSELDORF, ROTTERDAM VE LONDRA’DA kendimize ait ofislerimiz ile hizmet vermekteyiz.C5C gurubun Türkiye temsilciliğini alarak da dünya üzerinde başta UZAKDOĞU ülkeleri olmak üzere, 174 önemli noktada acentelik ağına sahiptir.
 
Müşterilerimize özel çalışma sistemimizle her müşterinin kendine özgü ihtiyaç ve gereksinmelerini sağlayacak bir hizmet ağını Avrupa ve Türkiye ofislerimizdeki dinamik ve hızlı servis sağlayan çalışanlarımızla sunmaktayız.

 Çok uluslu ortaklık yapısı ile MFI, hızla büyümekte olan uluslararası nakliye ve lojistik şirketidir. Kişisel dokunuşa önem veren kaliteli bir lojistik servis anlayışı ile 2007 yılında kurulmuştur.

 Servislerimiz hava, deniz, kara taşımacılığı, depolama, fuar lojistik, tıbbi lojistik, antika ve değerli tablo lojistik, sinema ekipmanları lojistik ,onboard ve kimyasallar lojistiği dir.

İLETİŞİM
Inkilap Mah. Kucuksu Cad. Yelkenciler Sk No: 14/3 Umraniye Istanbul info@mfi.com.tr
Telefon: +90 216 632 66 88
Copyright © 2016 by Mission Freight